Doświadczony Rekruter praca zdalna
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do pracy zdalnej, na stanowisko Starszego Rekrutera, poszukujemy kandydatów z dużym doświadczeniem w rekrutacji osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Szukamy ludzi z energią do działania i głową pełną nowych pomysłów!

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy - interesuje nas przede wszystkim rezultat a nie odbijanie kolejnych godzin,
  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • doceniamy i nagradzamy zaangażowanie oraz innowacyjność.

Twoje zadania:

  • skuteczne pozyskiwanie kandydatów,
  • wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą,
  • współpraca z podmiotami działającymi na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, współpracującymi z nami oraz kontakt z nowymi,
  • utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami.

Wymagania

  • doświadczenia w rekrutacji (min. 2-3 lata),
  • nastawienia na szukanie rozwiązań i gotowości do wdrażania nowych pomysłów,
  • znajomości nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536