Doświadczony Prawnik CHF
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Fides Compensa
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie pozwów, pism procesowych w sporach z bankami ( tematy frankowe )
  • konsultacje w zakresie unieważnienia umowy kredytu denominowanego oraz indeksowanego
  • reprezentowanie klienta w sprawach sądowych
  • współpraca z biegłym w zakresie rachunkowości i finansów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w procesach kredytów frankowych minimum 1 rok ( warunek konieczny, bez którego aplikacje nie będą rozpatrywane )
  • gotowość do podjęcia stacjonarnej pracy w Kielcach
  • doświadczenie w procesach cywilnych oraz w przygotowaniu pozwów o zapłatę
  • bardzo dobra znajomość prawa konsumenckiego i orzecznictwa w tym zakresie

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B, umowę o pracę lub umowę zlecenia
  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Kielc
  • realny a nie deklaratywny rozwój zawodowy, w tym możliwość zdobycia doświadczenia na międzynarodowych rynkach

Jestesmy dynamicznie rozwijajaca sie spolka, wyspecjalizowana przede wszystkim w dochodzeniu odszkodowań oraz sprawach frankowych. Pomoc poszkodowanym to nasz główny cel i nasza misja. Dzięki wiedzy oraz międzynarodowemu doświadczeniu ( jestesmy obecni na kilku rynkach UE oraz prowadzimy działalność takze poza Europa ) zawsze dostarczamy najwyższą jakość obsługi i serwisu posprzedażowego oraz gwarantujemy pełne i kompleksowe wsparcie dla Naszych Klientów.

Na nasz sukces jako godnego zaufania pracodawcy składają się nie tylko najnowsze technologie czy aplikacje ale przede wszystkim zaangażowana oraz zmotywowana kadra. W codziennej pracy, dzielimy sie doświadczeniem oraz zdobyta wiedza tak by hasło "pracownicy są naszym największym kapitałem" miało pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Realizujemy projekty zarówno dla klientów polskich jak i międzynarodowych.

Naszym pracownikom oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w Polsce ale i w pozostałych oddziałach spółki rozsianych na kilku kontynentach, realnego rozwoju zawodowego a ponadto bogaty pakiet szkoleń, coachingu oraz bardzo atrakcyjne warunki płacy i pracy, znacznie przewyższające standardy rynkowe.

Dołącz do naszego zespołu i stań sie częścią naszej międzynarodowej grupy kapitałowej.

Odwiedz nasza strone internetowa fidescompensa.com

  • Praca Bydgoszcz
  • Prawnik Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055