Doradca Techniczny Fotowoltaika / Pompy Ciepła
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, małopolskie, Polska
Futuresun Sp. z o.o.
16. 11. 2022

FutureSun Sp. z o.o. - firma z branży fotowoltaicznej i pomp ciepła poszukuje:

Obowiązki

-       Obsługa klientów przekazanych przez Spółkę – Klient B2B i B2C
-       Aktywne poszukiwanie klientów – indywidualnych i firmowych
-       Doradztwo w zakresie planowania, finansowania i montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła
-       Współpraca z innymi działami, w tym z działem technicznym, odpowiedzialnym za montaż oferowanych instalacji
-       Raportowanie i stały kontakt ze swoim Menadżerem

Wymagania

-      Doświadczenie – minimum 6 miesięcy w sprzedaży fotowoltaiki i/lub pomp ciepła
-      Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

-      LEADY – każdy doradca dostaje comiesięczną „paczkę” klientów zainteresowanych fotowoltaiką /pompami ciepła
-      SAMOCHÓD SŁUŻBOWY – dla aktywnych doradców
-      MOŻLIWOŚĆ BUDOWY WŁASNEGO ZESPOŁU – ścieżka awansu dla najlepszych doradców
-      NOWOCZESNY SYSTEM SPRZEDAŻOWY – gwarantujemy zarządzanie bazą klientów i profesjonalne przygotowanie ofert handlowych
-      ATRAKCYJNE I PRZEJRZYSTE WARUNKI PROWIZYJNE – forma zatrudnienia: działalność gospodarcza (B2B), wysokie stawki prowizyjne = płacimy 100% uzyskanej marży
-      KONKURSY SPRZEDAŻOWE – atrakcyjne nagrody dla najlepszych doradców
-      KONKURENCYJNE CENY – pokażemy Ci nasz cennik, zobaczysz, jak jest atrakcyjny
-      PAKIET SZKOLEŃ NA STARCIE – techniki sprzedaży, proces sprzedaży, system informatyczny, szkolenia techniczne
-      WSPARCIE procesowe, marketingowe i promocyjne
-      ELASTYCZNY CZAS PRACY– Ty decydujesz o swoim kalendarzu

-      Kontrakt b2b
-      Pełny lub część etatu
-      Specjalista (mid / regular)
-      Praca mobilna
-      Praca zdalna