Doradca techniczny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Allied Solutions Poland Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Jesteśmy firmą chemiczną zajmującą się zastosowaniem chemii specjalnej na bazie polimerów.

Obowiązki

  • Kandydat będzie miał za zadanie uczestniczenie w próbach technicznych związanych z przetargami poprzez dobranie odpowiednich środków chemicznych w procesach oczyszczania i zagęszczania osadów (wirówki i prasy) w oczyszczalniach ścieków w różnych rejonach Polski
  • utrzymywanie relacji z klientami poprzez okresowe wizyty na obiektach
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • profesjonalna opieka nad klientami już pozyskanymi
  • raportowanie przebiegu wizyt kontrolnych oraz przetargowych u Klientów do przełożonego

Wymagania

  • Szukamy przede wszystkim osoby z umiejętnościami technicznymi - nie sprzedawcy
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (chemia, biologia, inżynieria środowiska, zootechnika i pokrewne)
  • doświadczenie bądź podstawowa wiedza w zakresie uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, zagęszczania osadów będzie dużym atutem
  • samodzielność i kreatywność
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów na przydzielonym terenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - forma prawna do uzgodnienia (umowa o pracę, działalność gospodarcza)
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • prywatny pakiet medyczny
  • samochód służbowy
  • laptop służbowy
  • telefon służbowy

Doradca ma pod opieką wskazane województwa, nie tylko miasto wymienione jako miejsce pracy.