Doradca techniczno handlowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
FOODjobs
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA:
• Aktywna sprzedaż asortymentu firmy (obszar obsługi województw: śląskie, opolskie, dolnośląskie)
• Obsługa klientów firmy
• Budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielne przeprowadzanie rozpoznania rynku
• Współtworzenie planu sprzedaży oraz jego realizacja
• Spotkania z Klientami na terenie podległego regionu
• Monitorowanie sytuacji w branży
• Doradztwo Klientowi w zakresie asortymentu firmy (audyty w zakładach produkujących żywność)
WYMAGANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
• Umiejętność dopasowania się do warunków panujących w firmie
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• Czynne prawo jazdy kategorii B
• Mile widziana znajomość obsługi Subiekt GT oraz Gestor GT
• Znajomości obsługi komputera w środowisku Windows, MS Office
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę
• Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji
• Narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań: samochód, laptop, telefon

  • Praca Kielce
  • Redaktor techniczny Kielce
  • Doradca Kielce
  • Przedstawiciel handlowy Kielce
  • Dyrektor handlowy Kielce
  • Doradca inwestycyjny Kielce
  • Doradca restrukturyzacyjny Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Doradca rolniczy Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536