Doradca Techniczno - Handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JNS
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Doradca Techniczno-Handlowy
7 000 - 8 000 PLN B2B
Praca zdalna / cała Polska
Poniższa oferta pracy pozwoli Ci wykorzystać dotychczasowe doświadczenia i relacje w branży HVAC i PV oraz umożliwi ciągły rozwój kompetencji komunikacyjnych oraz sprzedażowych.
Twoja rola będzie polegała na rozwoju sprzedaży pomp ciepła i elementów instalacji PV, skierowanej do instalatorów i dystrybutorów.
Szukasz pracy w jednej z najmocniej rozwijających się branż? Zapoznaj się z ofertą firmy, która jest znana na rynku i zaaplikuj!
Obowiązki:
- samodzielna sprzedaż urządzeń tj. elementy instalacji fotowoltaicznych i pompy ciepła
- realizowanie długoterminowych planów i celów sprzedaży dla wyznaczonej grupy klientów (hurtownie i firmy instalacyjne)
- nawiązywanie owocnych i partnerskich relacji z potencjalnymi klientami
- nadzór nad realizacją zawartych umów
- realizacja strategii firmy i planów sprzedażowych
- analizowanie i monitorowanie trendów na rynku
Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży HVAC lub PV do klientów hurtowych, instalatorów i inwestorów
- umiejętność proaktywnego nawiązywania współpracy i budowania owocnych, partnerskich relacji z klientem biznesowym
- realizowanie długoterminowych celów sprzedaży dla wyznaczonej grupy klientów
- analizowanie i monitorowanie rynku, działań konkurencji, trendów rynkowych oraz potrzeb klientów
- znajomość rynku HVAC i PV
- zorientowanie na wyniki
- umiejętność słuchania potrzeb klienta i szybkie reagowanie na takie potrzeby dopasowując odpowiednie oferty.
- umiejętność pracy pod presją czasu i w permanentnej zmianie
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
- szukanie i proponowanie nowych, kreatywnych rozwiązań dla firmy
- zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań
Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
- szkolenie i wsparcie
- rozwinięty system prowizyjny
- stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B w stabilnej spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
- konkurencyjne warunki współpracy oparte na kilku wypracowanych modelach
- możliwość pracy zdalnej
- zgrany zespół z niekorporacyjną atmosferą pracy oraz duża samodzielność działania
- pakiet benefitów (Multi sport, opieka medyczna, ubezpieczenie) po okresie wdrożenia
- zniżki na zakupy asortymentu dostępnego u klienta

  • Praca Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838