Doradca sprzedaży - lubelskie, podlaskie, mazowieckie
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Partner Group
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Jeżeli lubisz i chcesz:
Być odpowiedzialnym za podtrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z istniejącymi klientami
Aktywnie poszukiwać i pozyskiwać nowych klientów oraz otrzymywać wysokie wynagrodzenie
Zajmować się przygotowywaniem ofert, sprzedawać produkty/usługi i zawierać umowy on-line
To ta oferta pracy skierowana jest do Ciebie, jak również do osób które poszukują dodatkowej pracy lub podjęcia współpracy w ramach obecnej działalności.
Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych części Polski, zapraszam do współpracy również seniorów i osoby z niepełnosprawnościami.
Obowiązki:
- Realizacja wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych
- Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów na zakup produktów okołoenergetycznych i samochodów oraz kupno i sprzedaż nieruchomości
- Przygotowywanie ofert za pomocą dedykowanego programu
- Zawieranie prostych, gotowych szablonowych umów z Klientami
- Doradztwo w zakresie naszych produktów i usług oraz dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.
Oferuję:
- Elastyczne warunki pracy pod kątem zawierania umów i możliwości pracy zdalnej - obowiązki wykonywane w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę po okresie próbnym/własną działalność gospodarczą lub gotowości do jej założenia- kontrakt B2B,
- Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, konkursy sprzedażowe
- Pracę z profesjonalnym zespołem inżynierów, handlowców, menadżerów.
- Kompleksowe szkolenie i wdrożenie do rozpoczęcia pracy na stanowisku Doradcy ds. sprzedaży/ Handlowca
- Rozwój zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne
- Niezbędne narzędzia do pracy: system CRM, kalkulator ofertowy, służbowa skrzynka e-mail i nr telefonu, materiały marketingowe i promocyjne, dodatkowe benefity
- Wsparcie firmy w pozyskaniu kontaktów do Klientów
- Ciągły rozwój zawodowy- szkolenia techniczne, sprzedażowe i z kompetencji miękkich oraz ścieżkę rozwoju kariery
Oczekiwania/Wymagania:
- Doświadczenie nie jest konieczne - ale chęć nauki i rozwijania się w sprzedaży jest mile widziane
- Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych oraz komunikatywność
- Motywacja do osiągania celów i dążenie do sukcesu
- Komunikatywności i otwartości w relacjach międzyludzkich
- Chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych
- Samodzielności, dobrej organizacji pracy i szukania nowych pomysłów do działania
Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży w jednej z branż - automotive, nieruchomości i produktów OZE, masz silne umiejętności komunikacyjne, i dążysz do rozwoju w dynamicznym środowisku, to zapraszam do współpracy!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij nam swoje CV - chętnie Cię poznamy!

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Doradca Białystok
  • Doradca inwestycyjny Białystok
  • Doradca restrukturyzacyjny Białystok
  • Doradca finansowy Białystok
  • Doradca ubezpieczeniowy Białystok
  • Doradca rolniczy Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536