Doradca Klienta w wypożyczalni samochodów
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Rentis S.A.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna dedykowanej bazy Klientów
  • Praca z klientem nad wypracowaniem rozwiązań spełniających jego potrzeby
  • Współpraca z innymi oddziałami na terenie całej Polski
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami kluczowymi i indywidualnymi
  • Obsługa systemów operacyjnych
  • Podtrzymywanie najwyższej jakości obsługi Klienta i dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność oraz rzetelność w pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra obsługa komputera i umiejętność pracy z podstawowymi programami pakietu Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta oraz podstawowa znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie statusu studenta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość podpisania umowy zlecenie
  • Pracę w ambitnym, młodym zespole
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Karta Multisport)
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy
  • Możliwość pracy zdalnej w początkowym okresie współpracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Tajemniczy klient Bydgoszcz
  • Doradca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Doradca finansowy Bydgoszcz
  • Doradca ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Doradca rolniczy Bydgoszcz
  • Doradca inwestycyjny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544