Doradca klienta w hipermarkecie budowlanym
  • Katowice
doradca klienta w hipermarkecie budowlanym
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
hipermarket budowlany
24. 9. 2024

Praca na stanowisku doradca klienta w hipermarkecie budowlanym. Doświadczenie nie jest wymagane.
Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów;
- realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów;
- dbanie o dostępność i ekspozycję towarów zgodnie ze standardami firmy
praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:30-22:00
Benefity:
-Premia kwartalna
-Fundusz Mieszkaniowy
-Dofinansowanie do termomodernizacji
-Ubezpieczenie grupowe
-Prywatna opieka medyczna
-dostęp do platformy do nauki języków obcych
-Kafeteria benefitów MyBenefit
-Rabat na zakupy
-Telefon służbowy

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Doradca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210