Doradca Klienta - Sprzedaż - praca w Santander Bank Polska S.A.
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Mellon Poland Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczny kontakt z klientami banku
  • Sprzedaż produktów bankowych
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi
  • Promocja produktów i usług banku
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Realizacja celów biznesowych

 I … bycie pozytywnie zakręconym na punkcie klienta :)

WYMAGANIA:

Jeśli:

  • Jesteś osobą, na której można polegać
  • Jesteś pełna/y energii
  • Lubisz nowe wyzwania i chcesz się rozwijać
  • Szybko przyswajasz wiedzę
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w bankowości lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem

… nie czekaj! Aplikuj już teraz!

A jeśli jeszcze masz wątpliwości, przeczytaj co mamy do zaoferowania.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Stałą pensje
  • Dodatkowo comiesięczną premię, nawet do kwoty 3500 zł brutto
  • Inne systemy motywacyjne np. konkursy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczny grafik, ale zapytamy Cię czy możesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, 11:00-19:00 :)
  • Pakiet benefitów, min. prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy Santander Bank Polska
  • Fajną atmosferę w zespole, w którym ludzie są zgrani, pomocni i wspólnie chcą sięgać po sukces

Teraz już chyba nie masz wątpliwości – że to będzie dobry wybór!

Ogłoszenie, rekrutację i zatrudnienie prowadzi Mellon Poland

Osoba zrekrutowana będzie wykonywała obowiązki na rzecz Santander Bank Polska S.A.