Doradca Klienta - praca biurowa dla Studentów/Uczniów
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
23. 11. 2022

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy! Aplikuj i zdobądź doświadczenie. Mało? Grafik ustalasz według własnych potrzeb i masz czas na przyjemności!

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa połączeń.
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • doradzanie i dobór ofert wedle preferencji Klienta,
  • prezentowanie aktualnych ofert.

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, które przydadzą Ci się w każdej dziedzinie życia!

  • chcesz zdobyć cenne doświadczenie i zacząć karierę zawodową,
  • nie boisz się nawiązywać nowych kontaktów,
  • stawiasz na rozwój,
  • cenisz sobie miłą atmosferę,
  • chcesz zarobić pieniądze.

Gwarantujemy:

  • stałą stawkę godzinową,
  • premie uzależnione od Twojego zaangażowania w pracę,
  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • dobrą atmosferę i dużo śmiechu,
  • przyjemne warunki pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Gdyni,
  • kartę rabatową do ciekawych miejsc rozrywki i restauracji,
  • elastyczny grafik - sam decydujesz, kiedy pracujesz.