Doradca Klienta, Handel, specjalista, sprzedawca, Dział Hand
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Domarex.pl
5. 9. 2024

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego dynamicznego zespołu w roli Handlowca w dziale sprzedaży. Jesteśmy wiodącym producentem Tekstyliów domowych, ogrodowych i dekoracji w Polsce, współpracującym z wieloma renomowanymi sieciami handlowymi. Wspólnie tworzymy zgraną ekipę, a teraz potrzebujemy Twojej pomocy!
Czego oczekujemy: Zaangażowanie Łatwa komunikacja Umiejętność sprzedaży
Obowiązki: Poszukiwanie nowych klientów B2B, rozsyłanie ofert. Tworzenie ofert handlowych i cenników dla swoich klientów. Obsługa telefoniczna i mailowa klientów B2B PL/ENG.
Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Umiejętność pracy w zespole i czasem presją czasu. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub umiejętność naturalnej sprzedaży. Znajomość pakietu OFFICE, w tym umiejętność korzystania z programu Excel.
Oferujemy: Pracę w stacjonarnym dziale handlowym w Częstochowie. Rabat pracowniczy na oferowane przez firmę produkty. Wsparcie kolegów z różnych działów. Kameralną atmosferę. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub inna formę. Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym. Rozwój zawodowy i możliwości awansu. Elastyczny czas pracy: 8:00 – 16:00 od Poniedziałku do Piątku. Niezbędne narzędzia pracy. Biuro open space z pełnym wyposażeniem i dostępem do kuchni.
Wysokość wynagrodzenia zależy od Twoich umiejętności. Zaintrygowała Cię nasza oferta? Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem, a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych..."
Do zobaczenia w naszym zespole!

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Tajemniczy klient Częstochowa
  • Kierownik działu personalnego Częstochowa
  • Sprzedawca Częstochowa
  • Doradca Częstochowa
  • Specjalista SEO Częstochowa
  • Specjalista SEM Częstochowa
  • Doradca finansowy Częstochowa
  • Doradca ubezpieczeniowy Częstochowa
  • Doradca rolniczy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584