Doradca klienta ds. OZE
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
OZE-Biomar S.A.
17. 10. 2024

OZE-Biomar S.A. działa na rynku od ponad 13 lat. Od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania, z powodzeniem wykonując montaż instalacji fotowoltaicznych – jako wykonawca lub podwykonawca, także w wielu postępowaniach publicznych.
Obecnie działamy na terenie całego kraju i poszukujemy osób na stanowisko:
Oferujemy:
• Wysokie zarobi – wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania
• Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem (możesz uczyć się od najlepszych)
• Bazę klientów – jeśli masz swoich, plus dla Ciebie
• Rozbudowany CRM
• Wsparcie od bezpośredniego przełożonego, jak również najlepszego teamu Działu Wsparcia Sprzedaży
• Szkolenia
• Spotkania integracyjne
• Komputer, telefon
Zakres obowiązków:
• Aktywne poszerzanie bazy klientów
• Energii i zaangażowania w działaniu
• Kreowanego prezentowania wizerunku firmy
• Komunikacji, żebyś mógł rozmawiać swobodnie ze wszystkimi
• Kompleksowej obsługi klienta od pierwszego telefonu, do zakończenia realizacji
• Chęci do nauki w temacie branży OZE
Nasze oczekiwania:
• Samodzielna i efektywna obsługa klienta
• Budowanie i podtrzymywanie biznesowych relacji z klientem
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
• Aktywne prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem
Nie czekaj, dołącz do Nas już dzisiaj. Prześlij CV na adres: @

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdynia
  • Tajemniczy klient Gdynia
  • Doradca Gdynia
  • Doradca inwestycyjny Gdynia
  • Doradca restrukturyzacyjny Gdynia
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdynia
  • Doradca rolniczy Gdynia
  • Doradca finansowy Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662