Doradca Klienta
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Polski Instytut Odszkodowań
1. 9. 2024

Polski Instytut Odszkodowań pomaga osobom posiadającym kredyt walutowy- „frankowiczom” w walce z bankami. Zatrudniamy Doradców Klienta w całej Polsce.DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH JUŻ DZISIAJ !!!

Obowiązki

Czego oczekujemy?

  • Samodzielnej organizacji i zarządzania swoim czasem
  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Uczciwości i zaangażowania
  • Kształtowania dobrego wizerunki spółki
  • Sprzedaży bezpośredniej lub zdalnej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy
  • Wynagrodzenie wstępne za każdą zatwierdzoną umowę w danym miesiącu rozliczeniowym
  • Umowę o współpracę B2B lub zlecenie
  • Jasne zasady współpracy i wynagrodzenia
  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Rozbudowany pakiet szkoleń (merytoryczne i praktyczne), które przygotują Ciebie do pracy
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełną obsługę prawną pozyskanych klientów
  • Pomoc w nawiązaniu kontaktów z klientami

  • Praca Radom
  • Tajemniczy klient Radom
  • Doradca Radom
  • Doradca Radomin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Radom
  • Doradca finansowy Radom
  • Doradca rolniczy Radom
  • Doradca ubezpieczeniowy Radom
  • Doradca inwestycyjny Radom
  • Doradca restrukturyzacyjny Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544