Doradca klienta
  • Mielec
doradca klienta
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
FHU Profesja
9. 8. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Doradcy Klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę naszych klientów, dążąc do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji.
Obowiązki:
- Profesjonalna obsługa klientów w zakresie oferowanych produktów i usług
- Budowanie długotrwałych relacji z klientami
- Identyfikacja potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań
- Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert
- Udział w szkoleniach i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
- Realizacja założonych celów sprzedażowych
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Zorientowanie na klienta i umiejętność budowania relacji
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu
- Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w Polsce
- Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
- Szkolenia wstępne oraz regularne warsztaty doskonalące
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
Wyślij swoje CV, zawsze warto dowiedzieć się więcej.
Być może ta Praca jest właśnie dla Ciebie.

  • Praca Mielec
  • Doradca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567