Doradca klienta – obsługa chat-u
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
Concentrix CVG International
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OBOWIĄZKI:

- Obsługa klientów popularnego sklepu internetowego oraz utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta zgodnej ze standardami projektu

- Efektywny kontakt z klientem poprzez live chat, telefon oraz mail

- Pozytywne, empatyczne i profesjonalne podejście do klientów

- Udzielanie rzetelnych i dokładnych informacji w odpowiedzi na pytania i problemy klienta

- Aktywne komunikowanie się w zespole oraz wsparcie członków zespołu

- Przedsprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta

- Utrzymywanie wysokiej jakości powierzonych zadań w kontakcie z klientem

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w pracy o podobnym charakterze mile widziane

- Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie

- Znajomość języka angielskiego min. B1+/B2 do komunikacji w zespole

- Doskonałe umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość

- Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

- Motywacja i chęć do pracy oraz do nauki

- Doskonała umiejętność obsługi komputera oraz MS Office

- Praca z biura w Warszawie bądź Lublinie

CO OFERUJEMY:

- Umowę zlecenie

- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

- Wysokie bonusy do wynagrodzenia

- Pracę zmianową oraz możliwość zatrudnienia na część etatu

- Studenci mile widziani

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Obsługa hotelowa Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Doradca Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584