Doradca ds. Sprzedaży Online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JNS
6. 6. 2024

Dostępne lokalizacje pracy (praca jest w trybie stacjonarnym): Warszawa/Kraków/Katowice
7 000 – 12 000 PLN (Umowa o Pracę)
Na tym stanowisku będziesz miał/a niepowtarzalną szansę poszerzenia swoich umiejętności w obszarze sprzedaży produktów bankowych oraz nawiązywania długofalowych relacji z klientami. Co więcej, praca ta umożliwi Ci rozwinięcie umiejętności swobodnej komunikacji werbalnej, co jest kluczowe w obszarze telefonicznej obsługi klienta. Firma stawia na ciągły rozwój zawodowy pracowników i oferuje jasną ścieżkę kariery, dzięki czemu będziesz miał/a możliwość rozwijania swoich kompetencji i awansowania wewnątrz struktury firmy.
Twój zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa klienta
- telefoniczna sprzedaż produktów bankowych Klientom Banku
- nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
- prowadzenie dokumentacji kredytowej Klienta
- pomoc w finalizowaniu złożonych przez Klienta wniosków
Nasze wymagania:
- umiejętność swobodnej komunikacji werbalnej
- doświadczenie pracy z klientem w kanale zdalnym/telefonicznym
- umiejętność uważnego słuchania i reagowania na uwagi klienta
- doświadczenie pracy z celami sprzedażowymi
- wykształcenie co najmniej średnie
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
- wynagrodzenie podstawowe + premie: 7 000 – 12 000 PLN
- praca od poniedziałku do piątku (praca w sobotę tylko dla chętnych)
- elastyczny grafik
- indywidualny system premiowy bez górnego limitu
- profesjonalne wdrożenie, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia w bankowości
- różnorodne konkursy wewnętrzne
- otwartą i jasną ścieżkę rozwoju w strukturach banku
- luźną atmosferę
- możliwość awansu wewnętrznego

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080