Doradca ds. Sprzedaży Motocykli Yamaha
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
SMORAWIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

Twoją pasją są motocykle? Praca w środowisku motocyklowym sprawia, że czujesz pozytywny dreszczyk emocji? Chcesz połączyć pasję z życiem zawodowym? Jeżeli tak, to czytaj dalej!

Do naszego zespołu Yamaha Smorawiński w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy osoby, która będzie:

•Rozwijać sprzedaż naszych produktów poprzez profesjonalną obsługę Klienta

•Budować bazę klientów i utrzymywać pozytywne relacje z dotychczasowymi

•Pracować zgodnie ze standardami i procedurami naszej grupy

•Dbać o ekspozycję w salonie

•Pracować z systemem CRM

Nasze wymagania

Nie posiadasz doświadczenia w sprzedaży motocykli? Nic nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy.

Zależy nam na osobie, która z radością odnajdzie się w świecie motocykli.

Must have to jedynie:

•Prawo jazdy kat. B

•Chęć nauki i determinacja

•Gra zespołowa

•Umiejętność szybkiego przyswajania obsługi programów komputerowych

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. A
  • Doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 5000 - 9500 PLN brutto (w zależności od poziomu kompetencji i realizacji celów)
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z: ubezpieczenia grupowego dla siebie i rodziny, Karty Multisport oraz prywatnej opieki zdrowotnej Medicover
  • Rozwój kompetencji dzięki szkoleniom

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Doradca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659