Doradca ds. sprzedaży mieszkań
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
TRUST INVESTMENT S.A.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa Klienta
  • Doradztwo oraz prezentacja oferty w zakresie sprzedaży mieszkań i lokali usługowych
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie CRM
  • Udzielanie informacji w zakresie umowy deweloperskiej, prospektu informacyjnego i innych dokumentów sprzedażowych
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej dla Klienta i Notariusza
  • Analiza i badanie konkurencji
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Szereg prac biurowych organizujących sprzedaż
  • Czynny udział w szkoleniach
  • Współpraca z działami firmy: księgowym, budowlanych, architektonicznym oraz marketingowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta najchętniej w branży deweloperskiej, nieruchomości lub kredytów hipotecznych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Sprawność w obsłudze komputera
  • Skrupulatność i dokładność
  • Gotowość pracy w godzinach 10:00 – 18:00
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz elegancka prezencja

Mile widziane

  • Zainteresowanie dotyczące projektowania wnętrz lub pokrewne

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • pakiet powitalny

Naszym głównym celem jest podnoszenie standardu życia ludzi w całej Polsce. Nie tylko w największych aglomeracjach, ale również w mniejszych miastach.

W Trust Investment realizujemy projekty w sektorze nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych na terenie całej Polski. Inwestycje realizujemy kompleksowo, począwszy od zakupu gruntu, poprzez komercjalizację, budowę, sprzedaż, aż po przekazanie kluczy właścicielowi lub najemcy. Naszym zdaniem specjalizacja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm budzi chęć bycia lepszym. Wierni tej idei skupiamy się na dwóch gałęziach obszernego rynku nieruchomości - inwestycjach mieszkaniowych oraz komercyjnych.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Doradca Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Doradca rolniczy Kielce
  • Doradca restrukturyzacyjny Kielce
  • Doradca inwestycyjny Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889