Doradca ds. Nieruchomości Metrohouse
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PARTNER METROHOUSE
6. 2. 2024

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 100 biur nieruchomości i 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. W Metrohouse sprzedajemy nieruchomość co godzinę !!!!
Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Credipass.

Obowiązki

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna praca z klientem w celu dokonania transakcji sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości.

  • Skuteczne i systematyczne pozyskiwanie nieruchomości.

  • Przygotowanie i prezentowanie nieruchomości.

  • Profesjonalne opracowywanie ofert oraz ich ciągła promocja.

  • Bieżący monitoring rynku nieruchomości.

  • Współpraca z zespołem i budowanie pozytywnych relacji.

  • Nawiązywanie trwałych relacji z klientami.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki i firmy.

  • Współpraca w zakresie pozyskiwania kredytów

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientami i współpracownikami – naszą siłą jest zespół dobrze współpracujących ze sobą osób.

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz pozytywna energia do działania.

  • Komunikatywność i umiejętność słuchania ze zrozumieniem.

  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do pracy.

  • Silna motywacja i duże zaangażowanie.

  • Pozytywne podejście do pracy i chęć szybkiego uczenia się

  • Otwartość na rozwój zawodowy.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

  • Doświadczenie w rynku nieruchomości będzie atutem.

Oferujemy

Silną i rozpoznawalną markę.

Wdrożenie do roli zawodowej w oparciu o sprawdzony system szkoleń oraz wsparcie trenerów dostosowane do potrzeb indywidualnych

Wysokie zarobki oparte na sprawdzonym systemie prowizyjnym oraz wynagrodzenie podstawowe.

Jasną ścieżkę kariery, realne możliwości awansu.

Ciągły rozwoju - zdobywanie wiedzy z rynku nieruchomości.

Miejsce w zgranym zespole wraz z wsparciem i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnej grupy pośredników.

Elastyczny/hybrydowy czas pracy.

Szkolenia doskonalące, zawodowe i sprzedażowe, z profesjonalnymi trenerami.

Wsparcie zespołu w działaniach bieżących.

Dodatkowe premie i bonusy za ponadprzeciętne wyniki.

Komfortowe i nowoczesne warunki pracy.

Marketing i reklama na najwyższym możliwym poziomie.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233