DORADCA ds. BIOLOGICZNYCH PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
PRZYDOMOWE BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW
7. 8. 2024

Chcesz brać czynny udział w poprawie naszego środowiska i dodatkowo zarabiać to aplikuj na stanowisko:
GŁÓWNE ZADANIA:
- sprzedaż produktów u Inwestorów Indywidualnych (współpracujemy z urzedami gmin, deweloperami itp.)
- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów Inwestorom Indywidualnym
- przygotowywanie ofert w oparciu o profesjonalne narzędzia,
- obsługa zamówień,
- obsługa posprzedażowa,
NASZE OCZEKIWANIA:
- komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- ukierunkowanie na realizację założonych celów,
- doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży,
- znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej,
- czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
- umowę w oparciu B2B i nielimitowane prowizje,
- nowoczesne narzędzia pracy,
- wsparcie techniczne i marketingowe doświadczonej kadry zarządzającej,
- szkolenie wdrażające,

  • Praca Tychy
  • Doradca Tychy
  • Doradca inwestycyjny Tychy
  • Doradca restrukturyzacyjny Tychy
  • Doradca finansowy Tychy
  • Doradca ubezpieczeniowy Tychy
  • Doradca rolniczy Tychy
  • Specjalista ds. telekomunikacji Tychy
  • Specjalista ds. PR Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536