Doradca/ Doradczyni Klienta ds. Sprzedaży (praca hybrydowa), IKEA Retail, Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
IKEA Retail Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Doradca/ Doradczyni Klienta ds. Sprzedaży (praca hybrydowa), IKEA Retail, Zdalne Miejsce Spotkań z Klientami, Warszawa/Okęcie

Nie lubisz zostawiać pytań bez odpowiedzi? Dołącz do teamu i pracuj w ramach nowo rozwijanego Zdalnego Miejsca Spotkań z Klientami. Nasz zespół cały czas się powiększa, dlatego poszukujemy osób, które lubią wyzwania, cenią sobie kontakt z ludźmi i chcą na co dzień pomagać klientom i klientkom w realizacji marzeń o pięknym i funkcjonalnym domu. Tu, w Zdalnym Miejscu Spotkań z Klientami, jest dla Ciebie miejsce!

O STANOWISKU:

Jako Doradca/Doradczyni Klienta ds. Sprzedaży będziesz zapewniać doskonałe doświadczenia klientom zdalnym i maksymalizować sprzedaż poprzez dostarczanie wspaniałych ofert i wygodnych rozwiązań, zawsze z empatią, zrozumieniem potrzeb klienta i silną wolą stworzenia lepszego życia w domu dla klienta.

W RAMACH TEGO STANOWISKA:

Będziesz pracować w trybie zdalnym, na 1 dzień w miesiącu zaprosimy Cię do pracy z naszego biura w Warszawie.

Szkolenie wdrożeniowe (około 1 miesiąc) będzie się odbywało w biurze w Warszawie.

O TOBIE:

-       rozumiesz potrzeby klienta oraz umiesz proaktywnie oferować kreatywne, kompletne rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz

-       masz umiejętności sprzedażowe i potrafisz dostosować komunikację w zależności od sytuacji i potrzeb klienta,

-       znasz zachowania zdalnych klientów w różnych kanałach,

-       znasz techniki sprzedaży oraz metody sterowania sprzedażą

-       lubisz pracę w zespole.

-       masz biegłość w obsłudze komputera, którą wykorzystasz w codziennej pracy na kilku systemach i narzędziach jednocześnie,

-       Mile widziana znajomość produktów i usług IKEA, narzędzi do planowania systemów modułowych w IKEA

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

-       zdalna sprzedaż produktów z całego asortymentu IKEA,

-       zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta we wszystkich kanałach zdalnych (telefon, chat),

-       znalezienie i przedstawienie najlepszego rozwiązania dla klienta,

-       wykorzystywanie technik zdalnej sprzedaży proaktywnej w kontakcie z klientem w celu przyczynienia się do wzrostu i trwałej, długoterminowej rentowności,

-       sterowanie sprzedażą i spotkaniami z klientami w celu zrównoważenia potrzeb klientów i celów biznesowych,

-       poszukiwanie informacji na temat asortymentu produktów i usług IKEA, aby być na bieżąco ze szczegółami aktualizacji asortymentu oraz priorytetami handlowymi,

-       poszukiwanie informacji o aktualizacjach, funkcjach i nowych możliwościach technicznych w cyfrowych narzędziach planowania i sprzedaży, aby w najlepszy możliwy sposób wizualizować kompletnie rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz.

W RAMACH PEŁNEGO ETATU, CZEKAJĄ NA CIEBIE MIN.:

-       umowa o pracę (trzymiesięczny okres próbny),

-       praca hybrydowa (praca w trybie zdalnym, 1 dzień w miesiącu pracy z biura w Warszawie, szkolenie w sklepie IKEA w Warszawie),

-       comiesięczne dofinansowanie do posiłków (karta lunchowa),

-       15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

-       rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

-       kartę Multisport,

-       dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

-       punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

-       darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

-       przelew, kartę upominkową IKEA lub kartę przedpłaconą na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, urodzenia/przysposobienia/przyjęcia na wychowanie dziecka Pracownika.

-       26 (zamiast ustawowych 20) dni urlopu na start dla wszystkich, po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,

-       dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

-       premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

-       prywatny plan emerytalny (PPE),

-       ubezpieczenie na życie (NNW),

-       kredyt 0% na zakupy w IKEA,

-       Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje),

-       grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210