Doradca Agrotechniczny
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
AMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 11. 2023

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad powierzonym obszarem
  • Utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Rozwój sprzedaży dla nowych segmentów
  • Doradztwo techniczne podczas aplikacji produktów
  • Wzrost udziału w rynku
  • Wzrost poziomu sprzedaży
  • Rozszerzenie zastosowań obecnych produktów
  • Udział we wdrożeniach nowości
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu produkcji rolnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Rolnictwo lub pokrewne
  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w pracy handlowca w firmach zajmujących się dystrybucją środków do produkcji rolnej
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność
  • Nastawienie na rozwój i ciągłe doskonalenie
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Zamieszkanie na terenie pracy bądź możliwość realokacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Pełen zestaw szkoleń zarówno produktowych jak i sprzedażowych
  • Nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ampol – Merol to jeden z największych dystrybutorów środków do produkcji rolnej. Jest ogólnopolskim przedsiębiorstwem o znakomitej reputacji. Swoją sprzedaż opiera o profesjonalne doradztwo dla producentów żywności. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje ambitnych, doświadczonych profesjonalistów

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)." Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Kielce
  • Doradca Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Doradca rolniczy Kielce
  • Doradca inwestycyjny Kielce
  • Doradca restrukturyzacyjny Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    128 032
    19 786