*Dołącz do nas jako Doradca Handlowy – Sprzedaż OZE!*
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Profi
9. 9. 2024

Czy marzysz o pracy, która ma sens i przynosi realne korzyści dla środowiska? Szukamy dynamicznych i zmotywowanych osób, które chcą rozwijać swoją karierę w branży odnawialnych źródeł energii!
*Twoje obowiązki:
- Sprzedaż produktów OZE, które przyczyniają się do ochrony naszej planety
- Budowanie długofalowych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję
- Praca w zespole, który stawia na współpracę i wsparcie
*Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie w wysokości 2250 zł netto
- Atrakcyjne prowizje za sprzedaż – im więcej sprzedasz, tym więcej zarobisz!
- Elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twoich potrzeb
- Biuro w samym centrum Wrocławia z łatwym dojazdem
- Szkolenia i wyjazdy służbowe – inwestujemy w Twój rozwój
- Udział w różnorodnych konkursach motywacyjnych z fantastycznymi nagrodami!
*Wymagania:
- Wysoka motywacja do pracy i chęć osiągania wyników
- Doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane
- Prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem)
*Jak aplikować?
Jeśli chcesz być częścią zespołu, który zmienia przyszłość energii, prześlij nam swoje CV na adres @ wpisując w tytule „Doradca Handlowy OZE”.
Czekamy na Ciebie! Razem możemy budować lepsze jutro!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584