Dołącz do nas jako:  STAŻYSTA W ZESPOLE REALIZACJI ZABEZPIECZEŃ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1126147001

Obowiązki

  • pomagasz w obsłudze klientów korzystających z programu Dobrowolnej Sprzedaży Nieruchomości,
  • uczestniczysz we współpracy z pośrednikami w obrocie nieruchomościami,
  • pomagasz analizować możliwości sprzedaży nieruchomości,
  • bierzesz udział w rejestrowaniu działań w systemach informatycznych.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Stażysta Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662