Dołącz do nas jako:  STARSZY SPECJALISTA/ EKSPERT DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY I ANALIZ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1130483401

Obowiązki

  • prowadzisz działania związane z optymalizacją procesów jednostki,
  • opracowujesz projekty i odpowiadasz za terminowe przygotowanie procedur operacyjnych będących w zakresie działania jednostki,
  • analizujesz procedury produktowe pod kątem usprawnienia procesu obsługi klienta korporacyjnego,
  • koordynujesz proces opiniowania projektów przepisów wewnętrznych,
  • nadzorujesz procesy kontroli bieżącej oraz mechanizmy kontroli.

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze bankowości korporacyjnej i przedsiębiorstw
  • masz wyższe wykształcenie - preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, zarządzanie,
  • wiesz, że terminy są ważne i potrafisz pracować pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • znasz obsługę aplikacji Alfresco (dodatkowy atut).

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889