Dołącz do nas jako:  PROGRAMISTA JIRA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1128898301

Obowiązki

  • odpowiadasz za administrowanie, rozwój i konfigurację narzędzi Atlassiana,
  • wspierasz użytkowników z obszaru biznesowego oraz IT,
  • modelujesz procesy biznesowe,
  • zajmujesz się zagadnieniami związanymi z zarządzaniem Jira na poziomie aplikacyjnym, jej konfiguracją i integracją z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi również poprzez dedykowane wtyczki i dodatki,
  • rozwijasz, wdrażasz i testujesz dedykowane rozwiązania oparte na Jira, służące m.in. do: obsługi procesów biznesowych, wspierania projektów informatycznych, organizacji pracy zespołów,
  • wykonujemy podstawowe czynności administracyjne na serwerze aplikacyjnym np. modyfikacja plików konfiguracyjnych, uruchamianie/zatrzymanie usługi,
  • wykonujesz raporty na potrzeby realizowanych projektów,
  • wspierasz narzędziowo pracę Dyscypliny Platformy Rozwoju Oprogramowania oraz Formacji Transformacji Chmurowej.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776