Dołącz do nas jako:  MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW PRODUKTÓW FINANSOWANIA HANDLU
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1126162501

Obowiązki

  • odpowiadasz za sprzedaż produktów finansowania handlu w zakresie zarządzanego portfela klientów,
  • bierzesz udział w pozyskiwaniu nowych klientów oraz uproduktowieniu obecnych,
  • realizujesz plany sprzedażowe oraz na bieżąco analizujesz stopień realizacji planu,
  • realizujesz plany sprzedażowe oraz na bieżąco analizujesz stopień realizacji planu
  • analizujesz potencjał transakcyjny w zakresie zarządzanego portfela klientów,
  • analizujesz potencjał transakcyjny w zakresie zarządzanego portfela klientów
  • spotykasz się z klientami i przedstawiasz ofertę produktową,
  • spotykasz się z klientami i przedstawiasz ofertę produktową
  • bierzesz udział w strukturyzacji transakcji finansowania handlu,
  • bierzesz udział w strukturyzacji transakcji finansowania handlu
  • prowadzisz politykę informacyjną o produktach finansowania handlu poprzez aktywny udział w wydarzeniach wewnętrznych i zewnętrznych (narady sprzedażowe, targi, konferencje, itp.),
  • prowadzisz politykę informacyjną o produktach finansowania handlu poprzez aktywny udział w wydarzeniach wewnętrznych i zewnętrznych (narady sprzedażowe, targi, konferencje, itp.)
  • prowadzisz szkolenia i warsztaty produktowe dla klientów pogłębiające wiedzę w zakresie produktów finansowania handlu oraz ich zastosowania w bieżącej działalności.
  • prowadzisz szkolenia i warsztaty produktowe dla klientów pogłębiające wiedzę w zakresie produktów finansowania handlu oraz ich zastosowania w bieżącej działalności

Wymagania

  • posiadasz wiedzę na temat produktów bankowych (w szczególności finansowania handlu),
  • posiadasz wiedzę na temat produktów bankowych (w szczególności finansowania handlu)
  • miałeś/miałaś okazję pracować na stanowisku związanym z obsługą klienta korporacyjnego,
  • chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w obszarze sprzedaży produktów finansowania handlu (gwarancje, akredytywy i inkasa),
  • chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w obszarze sprzedaży produktów finansowania handlu (gwarancje, akredytywy i inkasa)
  • jesteś proaktywny/a i samodzielny/a,
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane bankowość i finanse),
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane bankowość i finanse)
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim,
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776