Dołącz do nas jako:  MENEDŻER/KA / EKSPERT/KA DS. ROZWIĄZAŃ KLIENTOCENTRYCZNYCH (SERVICE DESIGNER/KA)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
11. 9. 2024

1117550701

Obowiązki

  • sprawiasz, że rozwiązania które dostarczamy klientom korporacyjnym odpowiadają na ich potrzeby
  • współpracujesz z zespołami, które tworzą rozwiązania dla klientów korporacyjnych, wspierasz ich w wykorzystywaniu głosu klienta, diagnozie potrzeb klientów, a także projektowaniu rozwiązań,
  • zapewniasz spójność rozwiązań pomiędzy produktami
  • inicjujesz i prowadzisz projekty, mające na celu poprawę doświadczeń klientów

Wymagania

  • masz doświadczenie w prowadzeniu procesów projektowych, w szczególności w branży finansowej lub w segmencie dużych klientów lub rozległe doświadczenie jako uczestnik takich procesów,
  • sprawnie łączysz róże perspektywy i potrzeby z możliwościami,
  • jesteś osobą, która rozwijała i optymalizowała usługi cyfrowe,
  • masz wysokie umiejętności analizy i syntezy danych,
  • dobrze czujesz się w prowadzeniu warsztatów offline i online,
  • jesteś osobą nastawioną na zmianę, motywuje Cię wprowadzanie zmian w istniejących rozwiązaniach,
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567