Dołącz do nas jako:  EKSPERT DS. PROWADZENIA PROJEKTÓW CYBERBEZPIECZEŃSTWA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1128916101

Obowiązki

  • zarządzasz portfolio inicjatyw realizowanych w obszarze cyberbezpieczeństwa Banku,
  • uczestniczysz w planowaniu i tworzeniu i wdrażaniu projektów/rozwiązań/technologii z dziedziny cyberbezpieczeństwa,
  • opracowujesz i aktualizujesz dokumentację projektową (harmonogramy, raporty, materiały statusowe etc.),
  • zarządzasz budżetem projektu oraz ryzykiem projektowym, koordynujesz pracę zespołu projektowego, zapewniasz dostarczenie produktów prowadzonych projektów,
  • dbasz o procedury zakupowe w ramach prowadzonych inicjatyw,
  • pomagasz w przygotowaniu wymagań z obszaru cyberbezpieczeństwa do nowo wprowadzanych procesów, produktów i usług,
  • koordynujesz kontakty z dostawcami oraz interesariuszami wewnętrznymi.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889