Dołącz do nas jako:  EKSPERT DS. OCENY NIERUCHOMOŚCI
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
20. 9. 2024

1120581001

Obowiązki

  • oceniamy nieruchomości komercyjne z punktu widzenia ich przydatności na zabezpieczenie wierzytelności Banku,
  • oceniamy wartość rynkową nieruchomości komercyjnych jako przedmiotu zabezpieczenia hipotecznego, m.in. poprzez weryfikację wycen sporządzanych przez rzeczoznawców zewnętrznych, tj. weryfikację adekwatności i poprawności przyjętej przez rzeczoznawcę metodologii wyceny, aktualności, adekwatności i wiarygodności przyjętych do wyceny założeń i parametrów,
  • identyfikujemy ryzyka związane z nieruchomościami jako przedmiotami zabezpieczenia hipotecznego oraz rekomendujemy odpowiednie środki jego ograniczania,
  • przygotowujemy dokumentację wyników w/w analiz w formie opinii o nieruchomości oraz określamy warunki dla klienta w związku z ustanowieniem na niej zabezpieczenia,
  • sprawdzamy, czy nastąpiło istotne obniżenie wartości zabezpieczenia, w rozumieniu przepisów wewnętrznych Banku dotyczących zabezpieczenia wierzytelności Banku oraz czy podjęto czynności wymagane w tym zakresie,
  • w uzasadnionych przypadkach - przeprowadzamy inspekcje zabezpieczeń hipotecznych.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045