Dołącz do nas jako:  EKSPERT DS. KAMPANII SPRZEDAŻOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1127619801

Obowiązki

  • opracowujesz założenia kampanii sprzedażowych dot. ubezpieczeń, we wszystkich kanałach sprzedaży Banku - w tym w kanałach zewnętrznych,
  • podejmujesz inicjatywę opracowania nowych kampanii sprzedażowych,
  • monitorujesz na bieżąco wyniki kampanii i proponujesz rozwiązania optymalizujące efekty,
  • dokonujesz analizy biznesowej w zakresie m.in. potencjału, efektywności, przyjętych kryteriów kampanii,
  • przygotowujesz komunikację do klientów w ramach kampanii,
  • opracowujesz testowanie alternatywnych scenariuszy i kombinacji różnych form komunikacji z klientami, w celu ciągłego poszukiwania najefektywniejszego sposobu komunikacji z nimi,
  • współpracujesz z managerami poszczególnych produktów w zakresie powiązań kampanii sprzedażowej i produktu ubezpieczeniowego.

Wymagania

  • masz min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • posiadasz umiejętności pracy w grupie/zespole,
  • cechuje Cię umiejętności analitycznego myślenia,
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • znasz zwinne metodyki pracy stosowane w zespołach projektowych.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889