Dołącz do nas jako:  ADMINISTRATOR IT (WORKSTATION, M365)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1128958401

Obowiązki

  • pracujesz z systemami Microsoft: M365, Microsoft System Center, Entra, Intune, Active Directory, Windows Server,
  • parametryzujesz środowisko pracy użytkownika (polityki domenowe, bezpieczeństwo danych),
  • piszesz nieskomplikowane skrypty przy wykorzystaniu języków programowania Powershell, C#, Visual Basic,
  • rozwiązujesz problemy w działaniu stacji roboczych,
  • tworzysz procedury i dokumentację techniczną.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889