Diagnosta Laboratoryjny - Serolog
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
American Heart of Poland Spółka Akcyjna
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rejestrowanie i przyjmowanie materiału do badań
  • Wykonywanie badań, interpretacja i autoryzacja wyników
  • Kontrola i prowadzenie dokumentów laboratoryjnych (księgi badań)
  • Pobieranie krwi pacjentom do badań analitycznych
  • Zgłaszanie usterek i awarii sprzętu
  • Wydawanie sprawozdań z badań laboratoryjnych osobom upoważnionym

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym
  • Wymagane uprawnienia serologiczne
  • Doskonała organizacja pracy i chęć ciągłego rozwoju zawodowego

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Katowice
  • Diagnosta laboratoryjny Katowice
  • Diagnosta Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627