DevOps Engineer
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
SOFTBLUE S.A.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wdrażanie, konfigurację oraz utrzymanie środowisk z wykorzystaniem rozwiązań Kubernetes,
  • będziesz kluczowym członkiem zespołu odpowiedzialnego za automatyzację procesów developerskich oraz zarządzanie infrastrukturą w chmurze,
  • odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej dostępności, wydajności i skalowalności infrastruktury,
  • praca w duchu DevSecOps, GitOps,
  • działanie w oparciu o podejście IaaC.

Nasze wymagania

  • 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu środowiskami chmurowymi (AWS, Azure, OCI, GCP),
  • bardzo dobra znajomość Kubernetes oraz umiejętność pracy z kontenerami (Docker),
  • umiejętność automatyzacji procesów w środowisku DevOps (np. Jenkins, GitLab Pipelines, Azure DevOps),
  • znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (np. Ansible, Terraform, AWS CDK),
  • znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie min. B2,
  • Helm, ArgoCD, Artifactory, SonarQube.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce technologicznej notowanej na giełdzie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • komfortowe narzędzia pracy,
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, pakiet Luxmed, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych),
  • możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i dalszego poszerzania kompetencji,
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648