DevOps Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1187389

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
DevOps Engineer  Lokalizacja: 100% zdalnie Branża: projekt w sektorze finansowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Stawka: 160 – 190 PLN/h netto + VATStart date: ASAP

Stos technologiczny: AWS, Bash, Python, Golang, Linux, Kubernetes, Docker
Zakres obowiązków:

  • Proaktywnie zarządzanie pojemnością infrastruktury chmury, żeby zapewnić jej skalowalność oraz przyszłe potrzeby rozwojowe Banku
  • Rozwiązywanie złożonych problemów wpływających na infrastrukturę opracowując i wdrażając długoterminowe rozwiązania
  • Instalowanie poprawek w infrastrukturze, oraz opracowywanie strategii refaktoryzacji istniejących rozwiązań w celu zwiększenia wydajności i skalowalności
  • Rozwijanie i wdrażanie nowych funkcji i usług
  • Wsparcie zespołów Banku przy migracji nowych usług do chmury
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dostarczanych rozwiązań

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych przewodnich klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Minimum 4-letnie doświadczenia w infrastrukturze chmury publicznej z szeroką wiedzą w zakresie AWS
  • Specjalistyczna wiedza dotycząca narzędzi DevOps (Infrastructure as Code, CI/CD itp.), oraz inicjatywa ciągłego ulepszania procesu w tym obszarze
  • Biegłość w językach skryptowych lub programowania (Bash/ Python/Golang)
  • Zaawansowane doświadczenia w pracy z systemami opartymi na systemie Linux, a w szczególności optymalizacji bezpieczeństwa i wydajności
  • Strategiczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność proponowania innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń
  • Umiejętność samodzielnej pracy i proponowania rozwiązań oraz strategii z udziałem kilku interesariuszy
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenia w środowisku produkcyjnym w zarządzaniu i rozwiązywaniu problemów związanych z klastrami Kubernetes ze szczególnym uwzględnieniem ich optymalizacji i zarządzania (w tym korzystania z programu Helm)

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536