DevOps (Azure/AWS)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Link Group
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Administracja i rozwój środowisk produkcyjnych oraz testowych;
  • Projektowanie i utrzymanie infrastruktury chmurowej w Azure przy użyciu Terraform i Terragrunt;
  • Tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań monitorujących systemy;
  • Zarządzanie narzędziami wspierającymi procesy programistyczne;
  • Budowa i obsługa pipelineów CI/CD;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Automatyzacja procesów poprzez tworzenie odpowiednich narzędzi;
  • Współpraca z zespołami architektów, programistów, testerów i specjalistów ds. bezpieczeństwa;
  • Współudział w projektowaniu i utrzymaniu kluczowego systemu zarządzania gospodarką magazynową.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość środowiska Azure oraz doświadczenie w pracy z infrastrukturą chmurową;
  • Praktyczne doświadczenie z Kubernetes oraz technologiami konteneryzacji;
  • Znajomość i doświadczenie w obsłudze Terraform oraz Terragrunt;
  • Biegłość w administracji systemem Linux;
  • Doświadczenie z maszynami wirtualnymi oraz zarządzaniem aplikacjami w Kubernetes;
  • Praktyczna wiedza na temat baz danych, szczególnie PostgreSQL (zarządzanie i optymalizacja);
  • Doświadczenie z narzędziami do monitorowania, takimi jak Elastic, Kibana, Grafana, Prometheus;
  • Znajomość rozwiązań open source w zakresie WAF Engine, ApiManagement, ServiceBus oraz Storage Solution;
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git;
  • Znajomość protokołów sieciowych (DNS, SSH, TCP/IP, HTTP);
  • Doświadczenie w implementacji procesów CI/CD, zwłaszcza z GitLab CI;
  • Praktyka w pracy z kolejkami komunikatów i wzorcem pub/sub;
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji skalowalnych systemów.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836