Devops
  • Kraków
Devops
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Connectis
6. 2. 2024

Praca na projekcie dla partnera biznesowego z międzynarodowego środowiska pracy w branży ubezpieczeniowej na rynku UK i Australii. Projekt jest podzielony na dwa obszary koncentrujące się na Azure Devops dla zespołów developerskich oraz w ramach Platform Engineers automatyzujące całą platformę w ramach Azure z pomocą Terraform. Specjalista będzie zaangażowany w projekt gdzie za zadanie ma realizować taski w ramach Azure DevOps i proponować udoskonalenia techniczne oraz procesowe.

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w budowie linii biznesowej poprzez kompleksowe wsparcie procesów przedsprzedażowych, sprzedażowych, architektonicznych oraz doradczych.
  • Wspieranie działań FP poprzez consulting i prezentowanie możliwości technologicznych firmy w bezpośrednim kontakcie z klientem czy społecznością.
  • Kompleksowe zbieranie informacji dotyczących potrzeb i wymagań klientów oraz przekładanie ich na projektowane dla nich rozwiązania.
  • Współpraca z liderem zespołu w zakresie stawiania oczekiwań i rozwoju członków zespołu.
  • Projektowanie, wdrażanie i/lub migrowanie usług oraz infrastruktury do Cloud.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu dostępności i bezpieczeństwa usług.
  • Monitoring i nadzór nad mniej doświadczonymi inżynierami CloudOps.
  • Wdrażanie nowych członków zespołu (w obszarze odpowiedzialności).
  • Optymalizacje oraz automatyzacje zadań w ramach infrastruktury.
  • Zarządzanie środowiskiem wraz z aktywnym monitorowaniem.
  • Świadczenie wsparcia dla zarządzanych usług.

Wymagania

  • Biegłość w administracji systemami operacyjnymi Linux/Windows, bazami danych, sieciami wirtualnymi i środowiskami hybrid i/bądź cloud.
  • Tworzenie architektury środowisk hybrydowych i/bądź cloudowych zgodnie ze standardami oraz dobrymi praktykami.
  • Pełnienie roli technicznego lidera w ramach projektów komercyjnych z bezpośrednim kontaktem z klientem.
  • Doświadczenie z narzędziami Infrastructure-as-Code np. Ansible, Terraform, CloudFormations.
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji np. CI/CD (np. Azure DevOps, GitLab, Jenkins).
  • Doświadczenie komercyjne z narzędziami z obszaru konteneryzacji: Docker i Kubernetes.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (np. IT Admin, DevOps).
  • Doświadczenie w pracy operacyjnej oraz w ramach projektów IT.
  • Umiejętność pisania skryptów w PowerShell i/lub Python/Bash.
  • Bardzo dobra znajomość chmury obliczeniowej Azure.
  • Uczestnictwo w działaniach przedsprzedażowych

Oferujemy

163 629
23 889