DevOps | Cloud
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Dla naszego klienta, globalnego lidera na rynku rozwoju oprogramowania poszukujemy nowego talentu na stanowisko DevOps. Jeśli chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie, o nieskończonych możliwościach aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia w DevOps w ramach projektów Cloud Data Engineering, z naciskiem na tworzenie środowisk CI/CD
  • doświadczenia w technologiach chmurowych (Azure, AWS, GCP)
  • dobrej znajomości Python
  • znajomości SQL

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • prywatne ubezpieczenie na życie
  • dostęp do platformy z benefitami (Netflix, Multisport, Spotify)
  • obszerna baza kursów i szkoleń
  • jasna ścieżka kariery - omawiana w czasie wdrożenia
  • dofinansowania do certyfikacji
  • udział w prelekcjach

Zadania

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań chmurowych do obsługi dużych i nieustrukturyzowanych zbiorów danych.
  • dostrajanie i walidacja rozwiązań Big Data w ramach CI/CD.
  • nadzorowanie płynnego przejścia infrastruktury danych ze środowisk lokalnych na platformy chmurowe

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210