Dermokonsultantka- doradca klienta, kosmetyczka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sesderma
31. 8. 2024

Poszukuje osoby do pracy w punktach Super-pharm (Warszawa Promenady, Blue City, Sadyba) na stanowisko Dermokonsultantki marki Sesderma.
Zadania: zapoznanie klientów z marką, porada dermokosmetyczna, badanie potrzeb pielęgnacyjnych pacjenta, dobór odpowiednich produktów, sprzedaż komplementarna, współpraca z zespołem sklepu, realizacja wyznaczonych targetów sprzedażowych (nie ma obsługi kasy fiskalnej), dbałość o wygląd półki z produktami
Oferujemy: elastyczny grafik, przy min 160 godzinach w miesiącu płatny urlop, zniżki pracownicze, opieka medyczna, multisport, profesjonalne szkolenia, przyjazną atmosferę w pracy, atrakcyjny system prowizyjny poza wynagrodzeniem podstawowym
Oczekujemy:
wykształcenie min średnie, otwartość i komunikatywność, wysoka kultura osobista, znajomość technik sprzedaży, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w sprzedaży i znajomość rynku dermokosmetycznego lub wykształcenie kosmetologiczne

  • Praca Warszawa
  • Kosmetyczka Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584