Data Privacy Officer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Managera ds. RODO/ Data Privacy Officer.

Zakres obowiązków:

  • wdrożenie w firmie Polityki Ochrony Danych
  • zapewnienie przestrzegania polityki RODO w całej organizacji
  • tworzenie wytycznych dla wszystkich pracowników
  • rewizja procesów i polityk, czuwanie nad przestrzeganiem
  • organizowanie szkoleń
  • wdrożenie platformy dedykowanej do szkoleń – w razie potrzeby
  • zarządzanie zespołem
  • mentoring i koordynowanie pracy zespołu
  • współpraca z Senior Managementem
  • dostarczanie raportów i podsumowań
  • przygotowywanie informacji dla Zarządu nt. danych szczególnie chronionych
  • weryfikowanie, czy wszystkie dane są aktualne i czy przestrzegane są zasady dotyczące niszczenia danych
  • stworzenie optymalnego raportowania dla organizacji
  • rewizja obecnej sytuacji w organizacji i zaproponowanie rozwiązań
  • poukładanie procesów
  • wypracowanie wysokich standardów
  • koordynacja projektów wdrażających zmiany w procesach bezpieczeństwa informacji

Oczekiwania
  • ukończone studia prawnicze
  • 3-4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku managerskim w dużej, rozbudowanej strukturze organizacyjnej
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • zaawansowania znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie we wdrażaniu Polityk Ochrony Danych
  • wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, umiejętność budowania relacji oraz zarządzania zespołem, zdolności analityczne, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania celów, praktyczna znajomość zagadnień dotyczących ochrony danych osobowych.

Oferowane:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do benefitów
  • duża samodzielność i możliwość kreowania rozwiązań
  • praca stacjonarna

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Chief security officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667