Czynności magazynowe - Kowale
  • Gdańsk
czynności magazynowe - Kowale
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
HR Work Force
28. 8. 2024

HR WORK FORCE ( KRAZ 6474 ) jest uznaną firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy.
Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej firmy poszukujemy osób do czynności magazynowych.
Miejsce pracy – Kowale
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie agencyjne,
• Praca w godzinach nocnych/porannych 01:00-09:00 lub popołudniowych 15:30-21:00,
• 29,00 zł brutto na godzinę + 1 zł brutto/h dodatku za godziny nocne.
Zakres obowiązków:
• Załadunek i rozładunek towarów,
• Układanie przesyłek,
• Obsługa wózka paletowego,
• Dbanie o porządek na magazynie.
Wymagania:
• Umiejętność korzystania ze skanera,
• Umiejętność obsługi wózka paletowego,
• Sprawność fizyczna.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

  • Praca Gdańsk
  • Kowal Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536