Cybersecurity Expert
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Alior Bank SA
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków: wsparcie projektów biznesowych w zakresie wdrożenia odpowiednich mechanizmów bezpieczeństwa, wsparcie deweloperów w zakresie wdrożenia bezpieczeństwa w procesach CI/CD (umiejętność analizy kodu), weryfikacja podatności w aplikacjach webowych oraz mobilnych, realizacja testów DAST, SAST, identyfikowanie błędów konfiguracyjnych oraz podatności w systemach IT, opracowywanie rekomendacji oraz dobór odpowiednich zabezpieczeń dla technologii informatycznych wdrażanych w Banku. Nasze wymagania: minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie praktycznego wsparcia wdrożeń mechanizmów bezpieczeństwa w środowiskach teleinformatycznych, znajomość procesów wytwórczych oprogramowania oraz aspektów bezpieczeństwa z tym związanych, komunikatywność - umiejętność przekazywania technicznych aspektów bezpieczeństwa w sposób zrozumiały dla jednostek biznesowych, znajomość aspektów bezpieczeństwa dla aplikacji webowych oraz mobilnych, doświadczenie w zakresie weryfikacji podatności w systemach teleinformatycznych. Dodatkowe atuty: znajomość systemów do analizy kodu aplikacji w zakresie aspektów bezpieczeństwa, znajomość aspektów bezpieczeństwa dla środowisk i usług kontenerowych (Kubernetes, Docker), znajomość języków programowania (praktyczna umiejętność tworzenia skryptów). Oferujemy: pracę w dynamicznym środowisku nowoczesnych technologii i doskonałymi możliwościami rozwoju, realny wpływ na kształt i bezpieczeństwo systemów oraz usług i produktów bankowych, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.), możliwość pracy hybrydowej w lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Gdańsk.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836