Customer Advisor – rynek niemieckojęzyczny
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
AVRII SP. Z O.O.
29. 9. 2024

Avrii Sp. Zo.o. poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu i weźmie udział w rozwijaniu sprzedaży na rynkach niemieckojęzycznych. Będziesz odpowiadać za budowanie relacji z obecnymi zagranicznymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych w obszarach odnawialnych źródeł energii (OZE) i elektro mobilności. Stanowisko to oferuje duże możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, z dostępem do najnowszych technologii związanych z transformacją energetyczną.

Obowiązki

Wymagania

  • Obsługa klientów zagranicznych w języku niemieckim – telefoniczna, mailowa oraz poprzez wideokonferencje.
  • Aktywne poszukiwanie nowych relacji biznesowych i kanałów sprzedaży na rynkach niemieckojęzycznych.
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych oraz finalizowanie umów
  • Reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach branżowych oraz spotkania z kluczowymi klientami w terenie (przewidywane około 2 delegacje w miesiącu).
  • Współpraca z działem marketingu i technicznym w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.
  • Analiza rynku oraz raportowanie wyników sprzedaży i prognoz rozwoju do zarządu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników sprzedaży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy B2B)
  • Praca stacjonarna - Tarnów
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz delegacjach zagranicznych
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole zorientowanym na współpracę i innowacje
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, oraz wsparcie techniczne niezbędne do realizacji zadań
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz budowania trwałych relacji biznesowych
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branżach związanych z odnawialnymi źródłami energii lub innymi sektorami technologicznymi
  • Zainteresowanie ciągłym poszerzaniem wiedzy technicznej oraz pogłębianiem znajomości oferowanych produktów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz - mile widziana - narzędzi CRM
  • Gotowość do podróży służbowych i reprezentowania firmy na międzynarodowych wydarzeniach
  • Wysoka kultura osobista oraz samodzielność w działaniu

  • Praca Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291