Cukiernik - Piekarz
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie produkcji gastronomicznej oraz kontrola jakości serwowanych dań,
  • współtworzenie oferty dań, obserwowanie trendów, działań konkurencji i wprowadzanie nowych pozycji w menu,
  • przygotowywanie dań o najwyższej jakości i walorach smakowych,
  • dbałość o estetyczny wygląd potraw,
  • zapewnienie dobrej organizacji pracy oraz szkolenia podległego personelu,
  • racjonalne gospodarowanie towarem i pilnowanie świeżości produktów spożywczych.

Nasze wymagania

  • znajomość kuchni świata, wyczucie smaku,
  • dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • głowa pełna pomysłów, innowacyjność, kreatywność,
  • doświadczenie zawodowe na tym samym lub podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę zlecenie na cały etat,
  • pracę w systemie 8 godzinnym,
  • brak zmian nocnych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • realną możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,
  • system szkoleń stanowiskowych oraz opieka Koordynatora.

  • Praca Szczecin
  • Piekarz Szczecin
  • Cukiernik Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836