Cukiernik, nie - cukiernik
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
FitCake Warszawa Ursus
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca w zdrowej nie-cukierni i kawiarni - FitCake

Fit Cake to sieć nie-cukierni, posiadająca kilkadziesiąt lokali w Polsce. Nasza oferta obejmuje produkty bez cukru, glutenu i laktozy, w tym ciasta, desery, batony, czekolady oraz torty.

Zakres obowiązków:

Pieczenie i przygotowywanie wyrobów cukierniczych według dostępnych przepisów.

Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Chęć nauki i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie.

Elastyczny grafik.

Miłą atmosferę pracy.

Możliwość zmiany formy zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym.

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się pracą w przyjaznym otoczeniu!

Pozdrawiamy!

  • Praca Warszawa
  • Cukiernik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388