Cukiernik
  • Kraków
Cukiernik
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Piekarnia Jerzy Barbara Buczek Sp.J.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Cukiernik

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wyrabianie ciast wedle receptury.
  • Przygotowanie pączków, drożdżówek i ciast.
  • Samodzielna praca przy produkcji wyrobów cukierniczych.
  • Dekorowanie wyrobów cukierniczych.
  • Obsługa maszyn i urządzeń stosowanych do produkcji wyrobów cukierniczych m.in. plotera spożywczego.
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych.
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Zachowanie czystości i higieny pracy.
  • Wykształcenie w zawodzie cukiernika lub praktyczne umiejętności w zakresie pieczenia wypieków.
  • Zdolności manualne oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość technologii produkcji ciast mile widziana.
  • Zaangażowanie i staranność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny wymiar etatu(8h), co druga sobota w miesiącu pracująca(6h).
  • Sporadycznie praca nocna, istnieje także możliwość stałej pracy na zmianę nocną dla osób taką opcją zainteresowanych.
  • Zgodnie z art. 151 [8 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 Kodeksu pracy pracownikowi, który wykonuje swoje obowiązki w porze nocnej, należy się dodatek za godziny nocne w wysokości 20 proc. stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów.
  • Jeśli lubisz piec, w swojej karierze miałaś/eś kontakt z tym zawodem, pragniesz zmiany, chcesz spróbować nowych wyzwań śmiało aplikuj. Chętnie zaoferujemy pomoc, szkolenia, doszkalanie i rozwój Twoich umiejętności.
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie. Później również możesz liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego oraz bardziej doświadczonych współpracowników.
  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczenia- po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszej cukierni.
  • Zniżka na produkty firmowe.
  • Szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

Benefity

  • preferencyjne pożyczki
  • możliwość prywatnej opieki medyczna
  • możliwość ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do karty MultiSport

Lider w branży piekarniczo – cukierniczej zatrudni Cukiernika/Pomoc cukiernika do pracy na terenie Krakowa.

Jeżeli jesteś osobą pogodną, elastyczną, odpowiedzialną i lubisz kontakt z ludźmi to oferta jest dla Ciebie.

  • Praca Kraków
  • Cukiernik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696