Cost Controller
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
15. 5. 2022

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Naszym Klientem jest firma wchodząca w skład światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysoko gatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za standardowy proces kalkulacji kosztów i budżetowania linii produktowych.
  • Partnerstwo biznesowe dla menedżerów produktu.
  • Koordynowanie spotkań w zakresie przeglądu kosztów.
  • Raportowanie dla kierownictwa zakładu.
  • Nadzór nad listami materiałowymi i trasami.
  • Zarządzanie odchyleniami produkcyjnymi.
  • Praktyczne podejście do kontroli kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu rachunkowości / ekonomii.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości oraz 2 lata w controllingu finansowym / analizie w zakładzie produkcyjnym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel, biegłość w analizie danych (mile widziana znajomość SQL).
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (SAP).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji (lokalnie i globalnie).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Odzież roboczą i narzędzia pracy: telefon, laptop.
  • Nagrody kwartalne, roczne i jubileuszowe.
  • Możliwość podróży służbowych.
  • System nagród za wspieranie wartości firmy.
  • Dofinansowanie karty Multisport.
  • Opiekę medyczną.
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Pakiet socjalny.
  • Pyszny gorący posiłek sponsorowany przez firmę.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.