COPYWRITER.
  • lublin
COPYWRITER.
Lublin, lublin, Polska
eGospodarka.pl
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/22/2281

Obowiązki:

Copywriting dla publikacji reklamowych oraz stron www
Miejsce wykonywania pracy to teren Polski według zleceń pracodawcy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

  • Umiejętności i uprawnienia:

  • Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
  • Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze komputerowej
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

  • Wykształcenie:

  • podstawowe

  • Zawód:

  • Autor tekstów i sloganów reklamowych (copywriter)

  • Pozostałe wymagania:

  • [Inne : Reklama w różnych jęgana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

  • Miejsce pracy: OBROŃCÓW POKOJU 15/1, 20-030 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

    Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

    Staż pracy: lata: 1

    Wymagane dokumenty: Skierowanie/CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty