Copywriter
  • Warszawa
copywriter
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w firmie dla której liczy się innowacja, zrównoważony rozwój i dążenie do  wyznaczonych celów? Jeśli jesteś kreatywną osobą z doświadczeniem w copywritingu i poszukujesz nowych możliwości, a praca w strukturach lidera branży technologii energetycznych brzmi dla Ciebie atrakcyjnie - aplikuj już dziś!

Wymagania

  • umowę o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • pracę w systemie hybrydowym (1 raz w tygodniu w warszawskim biurze)
  • kartę sportowa
  • prywatną opiekę medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • benefity jednorazowe, np. tańsze bilety do kina
  • aktualizowanie strony internetowej poprzez tworzenie lub modyfikację pisemnej treści strony w języku angielskim
  • pisanie atrakcyjnych tekstów, dostosowanych do wewnętrznych wytycznych redakcyjnych
  • bieżące ulepszanie treści, aby komunikacja była zgodna z ścieżką użytkownika i najlepszymi praktykami SEO
  • umiejętności redakcyjnych - preferowane doświadczenie redakcyjne i/lub w kreatywnym copywritingu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum C1)
  • znajomości narzędzi Microsoft 365 (Office) - Word, Excel i PowerPoint i znajomości podstaw internetowych narzędzi analitycznych
  • umiejętności zarządzania projektami i komunikacją
  • analitycznego myślenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47